ДАШТ-ий тоглолтын хуваарь /Монголын цагаар/:

"Хар тив"-д анх удаагаа зохиогдож байгаа Дэлхийн аварга шалгаруулах 19 дэх тэмцээнийн тухай энд ярилцацгаая

Moderators: Gooner, Г.Баяраа, Аагий

ДАШТ-ий тоглолтын хуваарь /Монголын цагаар/:

Postby Reda » Wed Jun 02, 2010 8:31 pm

ДАШТ-ий тоглолтын хуваарь /Монголын цагаар/:

Зургадугаар сарын 11-нд:

22.00 цагаас “А” хэсгийн Өмнөд Африк – Мексик /Йоханнесбург хотын Soccer City цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 12-нд:

02.30 цагаас “А” хэсгийн Уругвай – Франц /Кейптаун хотын төв цэнгэлдэхэд/
19.30 цагаас “В” хэсгийн БНСУ – Грек /Порт Элизабет хотын Нельсон Мандела Бей цэнгэлдэхэд/
22:00 цагаас “В” хэсгийн Аргентин – Нигер /Йоханнесбург хотын Эллис парк цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 13-нд:

02.30 цагаас “С” хэсгийн Англи – АНУ /Рустенбург хотын Роял Бафокенг цэнгэлдэхэд/
19.30 цагаас “С” хэсгийн Алжир – Словень /Полокване хотын Питер Мокаба цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “D” хэсгийн Серби – Гана /Претория хотын Лофтус Версфельд цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 14-нд:

02.30 цагаас “D” хэсгийн Герман – Австрали /Дурбан хотын Мосес Мабхида цэнгэлдэхэд/
19.30 цагаас “Е” хэсгийн Голланд – Дани / Йоханнесбург хотын Soccer City цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “Е” хэсгийн Япон – Камерун /Блумфонтейн хотын Фри стейт цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 15-нд:

02.30 цагаас “F” хэсгийн Итали – Парагвай /Кейптаун хотын төв цэнгэлдэхэд/
19.30 цагаас “F” хэсгийн Шинэ Зеланд – Словак /Рустенбург хотын Роял Бафокенг цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “G” хэсгийн Зааны ясан эрэг – Португаль /Порт Элизабет хотын Нельсон Мандела Бей цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 16-нд:

02.30 цагаас “G” хэсгийн Бразил – БНАСАУ /Йоханнесбург хотын Эллис парк цэнгэлдэхэд/
19.30 цагаас “Н” хэсгийн Гондурас – Чил /Нелспрейт хотын Мбомбела цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “Н” хэсгийн Испани – Швейцарь /Дурбан хотын Мосес Мабхида цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 17-нд:

02.30 цагаас “А” хэсгийн Өмнөд Африк – Уругвай /Претория хотын Лофтус Версфельд цэнгэлдэхэд/
19.30 цагаас “В” хэсгийн Аргентин – БНСУ /Йоханнесбург хотын Soccer City цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “В” хэсгийн Грек – Нигер /Блумфонтейн хотын Фри стейт цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 18-нд:

02.30 цагаас “А” хэсгийн Франц – Мексик /Плокване хотын Питер Мокаба цэнгэлдэхэд/
19.30 цагаас “D” хэсгийн Герман – Серби /Порт Элизабет хотын Нельсон Мандела Бей цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “С” хэсгийн Словень – АНУ /Йоханнесбург хотын Эллис парк цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 19-нд:

02.30 цагаас “С” хэсгийн Англи – Алжир /Кейптаун хотын төв цэнгэлдэхэд/
19.30 цагаас “Е” хэсгийн Голланд – Япон /Дурбан хотын Мосес Мабхида цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “D” хэсгийн Гана – Австрали /Рустенбург хотын Роял Бафокенг цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 20-нд:

02.30 цагаас “Е” хэсгийн Камерун – Дани /Претория хотын Лофтус Версфельд цэнгэлдэхэд/
19.30 цагаас “F” хэсгийн Словак – Парагвай /Блумфонтейн хотын Фри стейт цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “F” хэсгийн Итали – Шинэ Зеланд /Нелспрейт хотын Мбомбела цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 21-нд:

02.30 цагаас “G” хэсгийн Бразил – Зааны ясан эрэг /Йоханнесбург хотын Soccer City цэнгэлдэхэд/
19.30 цагаас “G” хэсгийн Португаль – БНАСАУ /Кейптаун хотын төв цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “Н” хэсгийн Чили – Швейцарь /Порт Элизабет хотын Нельсон Мандела Бей цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 22-нд:

02.30 цагаас “Н” хэсгийн Испани – Гондурас /Йоханнесбург хотын Эллис Парк цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “А” хэсгийн Мексик – Уругвай /Рустенбург хотын Роял Бафокенг цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “А” хэсгийн Франц – Өмнөд Африк /Блумфонтейн хотын Фри Стейт цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 23-нд:

02.30 цагаас “В” хэсгийн Нигер – БНСУ /Дурбан хотын Мосес Мабхида цэнгэлдэхэд/
02.30 цагаас “В” хэсгийн Грек – Аргентин /Полокване хотын Питер Мокаба цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “С” хэсгийн Словень – Англи /Порт Элизабет хотын Нельсон Мандела Бей цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “С” хэсгийн АНУ – Алжир /Претория хотын Лофтус Версфельд цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 24-нд:

02.30 цагаас “D” хэсгийн Гана – Герман /Йоханнесбург хотын Soccer City цэнгэлдэхэд/
02.30 цагаас “D” хэсгийн Австрали – Серби /Нелспрейт хотын Мбомбела цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “F” хэсгийн Словак – Итали /Йоханнесбург хотын Эллис парк цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “F” хэсгийн Парагвай – Шинэ Зеланд /Полокване хотын Питер Мокаба цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 25-нд:

02.30 цагаас “Е” хэсгийн Дани – Япон /Рустенбург хотын Роял Бафокенг цэнгэлдэхэд/
02.30 цагаас “Е” хэсгийн Камерун – Голланд /Кейптаун хотын төв цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “G” хэсгийн Португаль – Бразил /Дурбан хотын Мосес Мабхида цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас “G” хэсгийн БНАСАУ – Зааны ясан эрэг /Нелспрейт хотын Мбомбела цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 26-нд:

02.30 цагаас “Н” хэсгийн Чили – Испани /Претория хотын Лофтус Версфельд цэнгэлдэхэд/
02.30 цагаас “Н” хэсгийн Швейцарь – Гондурас /Блумфонтейн хотын Фри Стейт цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас шөвгийн 16-гийн тоглолт A1 – B2 /Порт Элизабет хотын Нельсон Мандела Бей цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 27-нд:

02.30 цагаас шөвгийн 16-гийн тоглолт C1 – D2 /Рустенбург хотын Роял Бафокенг цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас шөвгийн 16-гийн тоглолт D1 – C2 /Блумфонтейн хотын Фри стейт цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 28-нд:

02.30 цагаас шөвгийн 16-гийн тоглолт В1 – А2 /Йоханнесбург хотын Soccer City цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас шөвгийн 16-гийн тоглолт Е1 – F2 /Дурбан хотын Мосес Мабхида цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 29-нд:

02.30 цагаас шөвгийн 16-гийн тоглолт G1 – H2 /Йоханнесбург хотын Эллис парк цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас шөвгийн 16-гийн тоглолт F1 – E2 /Претория хотын Лофтус Верфельд цэнгэлдэхэд/

Зургадугаар сарын 30-нд:

02.30 цагаас шөвгийн 16-гийн тоглолт Н1 – G2 /Кейптаун хотын төв цэнгэлдэхэд/

Долдугаар сарын 2-нд:

22.00 цагаас дөрөвний нэг шигшээ /Порт Элизабет хотын Нельсон Мандела Бей цэнгэлдэхэд/

Долдугаар сарын 3-нд:

02.30 цагаас дөрөвний нэг шигшээ /Йоханнесбург хотын Soccer City цэнгэлдэхэд/
22.00 цагаас дөрөвний нэг шигшээ /Кейптаун хотын төв цэнгэлдэхэд/

Долдугаар сарын 4-нд:

02.30 цагаас дөрөвний нэг шигшээ /Йоханнесбург хотын Эллис парк цэнгэлдэхэд/

Долдугаар сарын 7-нд:

02.30 цагаас хагас шигшээ тоглолт /Кейптаун хотын төв цэнгэлдэхэд/

Долдугаар сарын 8-нд:

02.30 цагаас хагас шигшээ тоглолт /Дурбан хотын Мосес Мабхида цэнгэлдэхэд/
Долдугаар сарын 11-нд
02.30 цагаас гуравдугаар байрын төлөөх тоглолт /Порт Элизабет хотын Нельсон Мандела Бей цэнгэлдэхэд/

Долдугаар сарын 12-нд:

02.30 цагаас аваргын төлөөх тоглолт /Йоханнесбург хотын Soccer City цэнгэлдэхэд/
Barca
User avatar
Reda
Culé
Culé
 
Posts: 7929
Joined: Thu Feb 02, 2006 1:24 pm
Location: Nanjing

Return to Өмнөд Африк 2010

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest